Аскона-Центр, ДП 

Я хочу тут работать

Аскона-Центр, ДП 

Компанія "Аскона" започаткувала свою діяльність у 1992 році. У 1995 році був визначений основний напрямок діяльності компанії "Аскона" -гуртова та роздрібна торгівля будівельними матеріалами від виробника.

Компанія "Аскона" являється офіційним дистрибутором таких торгових марок як: Маршалл, Хенкель, Мельнокс, Кронопол, Кроноспан, Марбет, Браво, Кнауф, Ізовер, Снєжка та інші.

Протягом 10-ти років свого існування на ринку будматеріалів "Аскона" змогла розширити свою торгівельну мережу до 11-ти магазинів-складів на Західній Україні і придбати більше 1500 партнерів в Україні, Азії та Європі.

На сьогоднішній день компанія "Аскона" являється виробником, імпортером, експортером та Торгівельною Мережею гуртово-роздрібних магазинів-складів на Західній Україні та в м. Києві.

Першим генеральним директором ТзОВ "Аскона" (м. Львів) був Марк Карновський, який у 1999р. заснував в м. Нью-Йорк (США) фірму "Ascona" Аmbulate Service та Car Service. Фірма займається перевезенням людей в госпіталі та надає послуги таксі.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.