Syngenta 

Украина

Вакансии

1 активная вакансия

Сферы деятельности

Химическое производство, удобрения

Я хочу тут работать
×

Syngenta 

Сингента” — це одна з провідних компаній світу, в якій працює більше 28 000 фахівців у понад 90 країнах світу задля досягнення однієї мети: розкрити потенціал рослини. Завдяки передовим науковим знанням, глобальним дослідженням та зобов’язанням перед нашими клієнтами, ми допомагаємо збільшувати врожайність сільськогосподарських культур, захищати навколишнє середовище та покращувати здоров’я і якість життя

Маючи такий широкий спектр кар’єрних можливостей, дуже важко визначити профіль людини, яку ми шукаємо. Наприклад, якості, які ми хочемо бачити у спеціаліста з біології, кардинально відрізняються від тих, які повинен мати менеджер по продуктам.

Незважаючи на це, існують деякі характеристики, що притаманні всім працівникам. Безумовно, ви повинні бути талановитим і мотивованим. Крім того, ви повинні розділяти наше бажання постійно шукати кращі шляхи для розвитку робочих процесів. Ви маєте бути здібним  і амбіційним, готовим подолати будь-які труднощі.

Якщо ви хочете працювати в компанії, яка надає можливість висловлювати і втілювати нові ідеї, в сприятливій робочій атмосфері, що підтримує командний дух і взаємодію між різними департаментами, тоді ви досягнете успіху в нашій компанії.

Якщо вас турбує те, для чого ви працюєте, наша робота вам сподобається і ви зможете зосередитись на отриманні результатів. Звичайно, ви захочете реалізувати свій власний потенціал. І немає кращого місця зробити це, ніж у міжнародній компанії, яка швидко розвивається і допомагає вирішити одну з найважливіших проблем світу. 


Більш детальну інформацію про роботу в компанії ви зможете отримати на офіційному каналі Сингенти на Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=SfnfvWhJcm0

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина1

 
з/п не указана
Хмельницкий